Akademia

Założycielem Akademii jest sensei Grzegorz Konecki, 5 dan Aikido, który po 30 latach nieprzerwanej praktyki zdecydował się propagować autorski styl walki, będący nowym i odważnym spojrzeniem na aikido.

Jako absolwent Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim wierzy, że aktywność ruchowa jest nieodłączną częścią życia człowieka.

Pasja związana ze sztukami walki przyszła już w dzieciństwie, a jej realizacja rozpoczęła się gdy ukończył 16 lat, wraz z pierwszymi poważnymi treningami. Sztuki walki stały się czymś więcej niż pasją, stały się jego filozofią życia.

Dbam o równowagę pomiędzy rozwojem fizycznym, a umysłowym, tak by ze spokojem wychodzić naprzeciw wyzwaniom życia codziennego.

Są to wartości, które staram się wpajać moim uczniom.

Zawsze był oddany aikido, jednak lubił poszerzać swój tradycyjny warsztat. I tak praktykował boks, jujitsu, BJJ, judo, kick boxing, kali, szermierkę, walkę nożem i muay thai.

Wielokrotnie mierzył się z czymś od podstaw. Bycie w roli początkującego miało dla niego wielką wartość, wnosiło do życia pokorę.

Doświadczenia treningowe doprowadziły go do miejsca, w którym stał się twórcą nowego stylu aikido – urealnionej sztuki walki XXI wieku. To dzieło nie jest skończone!

Nowy styl to proces ciągły, udoskonalany niemal codziennie na macie treningowej. Sensei Grzegorz nieustannie poszukuje nowych inspiracji czerpiąc z różnych systemów walki.

Wierzy, że kluczem do doskonałości jest otwarty umysł.

O sobie samym

Najważniejsze dla mnie cechy, które niestety coraz częściej uznawane są w obecnym świecie za staroświeckie i niemodne, to honor, prawdomówność i lojalność.

Niezmiernie istotne jest dla mnie pielęgnowanie wartości, które uważam za najważniejsze w życiu: bycie sobą oraz ustawiczną pracę nad samodoskonaleniem.

Nasza kadra to zaangażowani i godni zaufania instruktorzy, mający doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Wszyscy doskonalą się nieustannie uczestnicząc w seminariach i indywidualnych treningach z mistrzem Koneckim.

Nasza kadra

Patrycja Nowak

1 Dan

Urodzona w 1996 r. Ukończyła studia inżynierskie o kierunku Logistyka na Politechnice Poznańskiej. Obecnie studiuje Pedagogikę n...

Michał Bubel

1 Dan

Urodzony w 1996 r. Ukończył pierwszy stopień studiów wychowania fizycznego na AWF we Wrocławiu. Obecnie kontynuuje ten kierunek ...

Jacek Makowski

1 Kyu

W okolicach 2013 rozpoczął treningi aikido w Poznaniu, po tym jak jego syn wybrał tę sztukę walki. Zawodowo jest policjantem. Po...

Grzegorz Spytek

1 Dan

Urodzony w 1994 r. Aikido uprawia od 2008 r. Prowadził zajęcia we Wrocławiu, a obecnie rozwija sekcje w Gdańsku i Gdyni. Oprócz ...

Adam Kledzik

1 Kyu

Urodzony w 1971 r. Z wykształcenia chemik, z zamiłowania informatyk. Od 20 lat pracuje w znanej na całej świecie firmie transport...

Dorota Reszelska

3 Dan

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jedną z pierwszych uczen...

Trenuj z nami!

Zapisz się już teraz! Skontaktujemy się z Tobą i umówimy Twój pierwszy trening w jednej z naszych sekcji terenowych!

Imię i nazwisko(wymagane)
Email(wymagane)
Prosimy Cię o podwójne wpisane emaila aby uniknąć literówek
Ultimate Aiki

To aikido XXI wieku – praktyczny styl walki dostosowany do czasów w jakich obecnie żyjemy.

Nowe podejście zakłada wyeliminowane technik i elementów, które stały się nieskuteczne i nieefektywne.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do naszej społeczności na platformach Facebook i Youtube!

COPYRIGHT © 2018 - 2023 KONECKI ULTIMATE AIKI
Made with love by Pictorial