Kontakt:

Ultimate Aiki jest połączeniem wybranych, najskuteczniejszych technik aikido z elementami uderzeń bokserskich, kopnięć, walki w parterze i walki nożem

Ultimate Aiki

Techniki aikido poszerzone zostały o elementy MMA, czyli mieszanych sztuk walki, w tym walkę nożem oraz krótkim kijem.

Partner treningowy stosuje atak realny , czyli tak jaki może przydarzyć się w codziennym otoczeniu, na przykład na ulicy. Każdą technikę, zarówno „ręczną” jak i z użyciem broni, ćwiczymy, sukcesywnie zwiększając ich szybkość i moc.

Ultimate Aiki

W klasycznym aikido „uke” czyli partner treningowy imituje atak i poddaje się technice wykonując efektowny pad. W Ultimate Aiki od partnera treningowego oczekujemy jedynie realnego ataku.

Tradycyjne sztuki walki wymagają poświęcenia sporej ilości czasu w ciągu dnia. Mamy świadomość, że tempo życia, nie pozwala nam na treningi w wymiarze 2-3 godzin dziennie.

Styl Ultimate Aiki powstał właśnie z myślą o tych, którzy chcą w szybszym tempie nauczyć się praktycznej metody obrony, która łączy w sobie elementy aikido oraz innych sportów i sztuk walki.

Zależy nam na tym aby nasi uczniowie nie tylko opanowali techniki walki, lecz także poprawiali swoją kondycję i sprawność ruchową, dlatego też do treningów włączane są elementy fitnessu, stretchingu, jogi i gimnastyki.

Zdając sobie sprawę z tego, że każdy z naszych uczniów oczekuje czegoś innego od treningów, podchodzimy do nich bardzo indywidualnie. Nikogo nie oceniamy.

Wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, bo każdy jest inny!

Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by osiągnąć cel ucznia, który się do nas zgłosił, niezależnie od tego czy jest to nauka samoobrony, utrata zbędnych kilogramów czy chęć prowadzenia aktywniejszego trybu życia.

Ultimate Aiki to styl aikido zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Przekonaliśmy się niejednokrotnie, że kobiety pokazują na macie olbrzymi potencjał!

Treningi w naszej Akademii potrafią łączyć pokolenia. Przychodzą do nas ludzie w różnym wieku i przyprowadzają członków swojej rodziny, co daje im wspólną pasję na długie lata.

Trenuj z nami!

Zapisz się już teraz! Skontaktujemy się z Tobą i umówimy Twój pierwszy trening w jednej z naszych sekcji terenowych!

Imię i nazwisko(wymagane)
Email(wymagane)
Prosimy Cię o podwójne wpisane emaila aby uniknąć literówek

Nasze treningi to same korzyści!

Co zyskują uczniowie naszej Akademii?

poprawiają swoją
kondycję i sylwetkę

zdobywają
umiejętności samoobrony

poszerzają swoją wiedzę w zakresie psychologii walki

możliwość nauki unikalnych technik walki nożem oraz krótkim kijem

stają się częścią przyjaznej, wspierającej się grupy

mają możliwość wyjazdów na obozy, staże i seminaria