Praca z dziećmi

Współczesna, szeroko pojęta brutalizacja świata zmusza dzieci do stawiania czoła wyzwaniom, nieznanym w czasach dzieciństwa ich rodziców.

Zagrożenie przemocą w środowisku szkolnym niestety jest zjawiskiem powszechnym. Media społecznościowe odwracają uwagę dzieci od aktywności fizycznej i zaburzają ich rozwój społeczny.

Uczymy dzieci samoobrony oraz bezpiecznych zachowań. Rozwijamy  w dzieciach odpowiedzialność. Dodatkowo etykieta sali treningowej, na którą składają się między innymi ukłony, sprzyja podnoszeniu kultury i wzajemnego szacunku.

Dzięki treningom w naszej Akademii, rozwój fizyczny dzieci przebiega w sposób optymalny. Ćwiczenia zapobiegają powstawaniu wad postawy, budują zdrowe nawyki, a także pozwalają na utrzymanie szczupłej sylwetki.

Program treningowy dzieci różni się od tego dla dorosłych. Tutaj w sposób szczególny dbamy o bezpieczeństwo naszych małych podopiecznych, dlatego specjalnie dla nich modyfikujemy niektóre techniki.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do relacji mistrz-uczeń, tak by trenerzy byli dla swoich uczniów nie tylko instruktorami, ale także autorytetami.

Chcemy w dzieciach zaszczepić fascynację Ultimate Aiki, tak by treningi wynikały z ich autentycznej pasji. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym świecie, który oferuje młodym wiele prostych, lecz niekoniecznie wartościowych rozrywek.

Aikido Ultimate Aiki dla dzieci to kompleksowy system, łączący naukę samoobrony z kształtowaniem ciała i psychiki młodego człowieka.

Junior Ultimate Aiki

Odwiedź stronę na Facebooku dedykowaną naszym najmłodszym wychowankom. Dołącz do społeczności Junior Ultimate Aiki!

Ultimate Aiki

To aikido XXI wieku – praktyczny styl walki dostosowany do czasów w jakich obecnie żyjemy.

Nowe podejście zakłada wyeliminowane technik i elementów, które stały się nieskuteczne i nieefektywne.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do naszej społeczności na platformach Facebook i Youtube!

COPYRIGHT © 2018 - 2023 KONECKI ULTIMATE AIKI
Made with love by Pictorial