Kontakt:
Grzegorz Konecki
Grzegorz Konecki

Dlaczego warto trenować Ultimate Aiki?

Opublikowano: 12 grudnia 2020

Mam 47 lat i wiem doskonale że w tym wieku boli bardziej, chce się mniej i naprawdę można znaleźć 1000 argumentów żeby nie trenować.

Ile razy słyszałem: „…zapiszę się jak schudnę”

, „…jak poprawię kondycję”, „…jestem za stary”, „…jestem kobietą a to jest dla facetów”, „…zbyt brutalne”, „…zbyt łagodne”, „…boje się MMA”, „…przecież to nie jest MMA”, „… jak ogarnę to”, „…może w styczniu”, „…najpierw syn lub córka, potem może ja”, „…ja??? Ha,ha,ha!”.

Dla Was to robię!

  • Dla ojców z brzuchami i bez brzuchów,
  • dla matek z „całym domem na głowie”,
  • dla dzieciatych i bezdzietnych,
  • dla przedwcześnie postarzałych i tych przeżywających drugą młodość.

Masz stres, męczą Ciebie newsy w TV, jesteś przepracowany?

To właśnie teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie nauki mojego Ultimate Aiki.

Zrobisz to wyłącznie dla siebie!
Zapraszam.

Udostępnij ten artykuł

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Inne artykuły

Opublikowano: 4 września 2023

Nareszcie powrót na matę! Po 2 miesiącach przerwy, miło jest wrócić do stałych miejsc treningu. W tym sezonie otwieramy także nowe lokalizacje, szczegóły wkrótce. Większa świadomość Ruszyła nasza kampania reklamowa i w związku z tym mnóstwo osób kontaktuje się z nami. Cieszę się, że przekaz jaki niesie nasza (...)

Opublikowano: 22 marca 2023

Rok trudności Mamy prawie rok ograniczeń za sobą. Musieliśmy przystosować się do zupełnie innego sposobu zachowywania się. Część społeczeństwa żyje w obawie przed zachorowaniem a część w obawie, że ich życie nie wróci już do czasów sprzed wybuchu pandemii. Zmiany objęły nasz sposób uczenia się, pracy oraz spędzania (...)

Opublikowano: 30 września 2022

Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które widzą moje filmy w internecie lub trenują w którejś z sekcji. Pytanie jest dość trudne. Ultimate Aiki definiuję jako styl aikido, ponieważ z tej sztuki walki wyrastam. *** W „dawnych czasach” czyli latach 80-tych i 90-tych ludzie trenowali karate, kung fu, (...)

Dołącz do nas na Facebooku!

Najnowsze informacje o Ultimate Aiki znajdziesz również na naszym profilu na Facebooku. Obserwuj nas, aby być zawsze na bieżąco!

Oglądaj nas na YouTube!